ARAÇ KİRALAMA
Ritmix Turizm Profil Turizm Seyahat Acentası

Personel kadrosuyla Araç Kiralama alanında Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize özel taşıma ve transfer faaliyetimiz bulunmaktadır.

Gerek ticari gerekse binek grupta her marka ve model aracımız mevcuttur. Havalimanı Oto Kiralama, Havaalanı Transfer,için sizin hizmetinizde çalışan personellerimiz ve araçlarımızın tümü karayolları taşımacılık kanunu'nun gerektirdiği tüm belgelere sahiptir.

Hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda son model ve üzeri araçlar olup gereken tüm kasko ve sigortalar mevcuttur. Bursa’da Oto Kirlama, Sektöründe her zaman hizmetinizdeyiz.

Amacımız Müşterimizin Mutluluğu ve Rahatlığıdır...

Kiralama Koşulları;

KİRALAMA SÜRESİ
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır. UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Uzun süreli kiralama için en fazla kiralama süresi 7 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0224 232 00 22 no'lu telefondan Çağrı Merkezimizden veya size en yakın Ritmix Ofisini arayabilirsiniz. TEK YÖN KİRALAMA
Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Ritmix Ofisini arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA
Ritmix ofislerimizden mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretlidir.

ÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI
En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık geçerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araçlarda ise en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların Kiralama Süresince kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, Havalimanı dışında araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu ve Navigasyon gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir.

ÖDEME - DEPOZİT
Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye teslimi istenildiği takdirde full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir.

RİTMİX TURİZM FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI
Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 70km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Ritmix Turizm’ e ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.