KURUMSAL
Ritmix Turizm Profil Turizm Seyahat Acentası

Butik hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini 1000'e yakın havayoluna ait uçak bileti hizmet ve çözümlerimizle fark yaratan bir Seyahat Acentası olarak kalite ve istikrarla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Türkiye'de çok popüler olan THY (Türk Hava Yolları), AtlasJet, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus ve SkyAir gibi sektörün önde gelen firmalarının Yetkili Acenta hizmetini, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, İzmit, Bursa, Mersin (İçel), Trabzon gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye'nin tüm şehirlerine , Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait yurtdışı uçak bileti Acentamızdan satın alabilirsiniz.

VIP Otel konaklamalarında her ayrıntısı konforunuzu arttırmak ve size zaman kazandırmak için, kullandığımız Kurumsal Rezervasyon Sistemi, gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında sizlere talebiniz doğrultusunda seçenekler sunuyor, Seyahat harcamalarınızda gözle görülür düşüşler sağlıyoruz.

Araç Kiralama alanında Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize özel taşıma ve transfer faaliyetimiz bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda son model ve üzeri araçlar olup gereken tüm kasko ve sigortalar mevcuttur. Bursa’da Oto Kirlama, Sektöründe her zaman hizmetinizdeyiz.

Vize başvurularınız için gereken maksimum özeni ve itinayı göstererek siz değerli müşterilerimizin, gereksiz zaman kaybına yol açan birçok formaliteden kurtararak işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı ilke ve amaç edindik.

Amacımız Müşterimizin Mutluluğu ve Rahatlığıdır...