VİZE İŞLEMLERİ
Ritmix Turizm Profil Turizm Seyahat Acentası

Vize başvurularınız için gereken maksimum özeni ve itinayı göstererek siz değerli müşterilerimizin, gereksiz zaman kaybına yol açan birçok formaliteden kurtararak işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı ilke ve amaç edindik.

Günümüzün sorun olmaya devam eden vize ile ilgili bazı konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz. Bilindiği gibi Dünya'nın bir çok ülkesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır. Bu vize uygulaması her ülkenin kendi Büyükelçilik veya Konsoloslukları tarafından yürütülmekte ve bu işlemler sırasında her ülke kendi kanun ve yönetmeliklerden kaynaklanan bir takım kurallarını uygulamaktadır.

Elçilik ve Konsolosluklar vize başvurusu esnasında sizlerden birtakım evrakları isteyeceklerdir. Bu evraklar sizin sabit bir işinizin, düzenli gelirinizin olduğunu ve bu ülkede yerleşik yaşadığınızı belgeleyen evraklar olup; bu evraklarla ilgili olarak tüm bilgileri her ülkenin kendi sayfasında bulabilirsiniz.

Ritmix Turizm olarak Konsolosluktaki Özel Temsilcilerimizle vize işlemlerinizi profesyonel ekibimizle siz müşterilerimize biz veriyor, size sadece seyahatinizin keyfini çıkartmak kalıyor.